Çöp Konteyneri

Üretildiği materyallere bağlı olarka farklı özellikleri sahip Çöp konteynerleri mevcuttur.

Bunlardan en çok kullanılan metal Çöp konteyneridir.

Metal Çöp Konteyneri

Profil kısmı tek parça halinde güçlendirilmiş yekpare galvanize saçtan yapılan metal Çöp konteyneri oldukça geniş çapta bir kullanım alanına sahiptir. İmalat aşamasında gaz altı kaynak kullanıldığı için uzun ömürlü olan metal Çöp konteyneri her alanda karşılaşacağınız bir modeldir.

Endüstriyel saçların kullanılarak yapıldığı metal Çöp konteynerleri litre bazlı satılmaktadırlar. Piyasada en çok kullanılan 400 ve 800LT modellerdir. Büyük çapta çelik destekli tekerleri sayesinde rahatlıkla hareket ettirilebilmektedir. Taban kısmında ise çökmeyi önlemek için çift saç kullanılıp yine aynı şekilde çelik alaşımı ile desteklenir. Hava geçirmez kapağı sayesinde hiç bir kokunun dışarıya çıkmasına izin vermeyen metal Çöp konteynerleri en güçlüler arasında zirvededir.

Firmamız ürettiği ürünlerin kalitesini TSE belgeleri ile, üretici olduğunu sanayicilik ve kapasite raporlarıyla belgelendirmiştir.

 

 

 

 

 

 

nike air max pas cher michael kors pas cher beats pas cher new balance belgique ugg soldes timberland belgique veste moncler air max christian louboutin pas cher moncler outlet louboutin pas cher timberland bruxelles beats by dr dre kopen new balance dames duvetica jas duvetica jassen